Witamy na stronie obiektu noclegowego ESKA

 

 

    Nasze usługi świadczymy w oparciu o dwa obiekty położone na jednej posesji. Do dyspozycji gości mamy 6 pokoi, w których łącznie jest 16 miejsc noclegowych. Cztery pokoje położone są na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego. Do dyspozycji gości są dwie łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe oraz aneks kuchenny. Łączna ilość miejsc na tej kondygnacji: 10.

    W drugim budynku do dyspozycji gości mamy 6 miejsc noclegowych w dwóch pokojach, dużą kuchnię z aneksem jadalnym oraz łazienkę z prysznicem.

    Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję oraz szybki internet bezprzewodowy. Kuchnie wyposażone są w lodówki, zamrażarki, kuchnie gazowe, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne oraz wszystko, co jest niezbędne do przygotowywania i spożywania posiłków.

    Goście mogą parkować samochody na terenie posesji. Istnieje możliwość parkowania samochodów ciężarowych na naszym parkingu znajdującym się przy ulicy.

    Przy dłuższych pobytach istnieje możliwość wynajęcia całego budynku na wyłączność nawet w przypadku wyjazdów weekendowych.

Naszym gościom zapewniamy wygodę, spokój, miłą atmosferę, miejsce do grilowania, miejsce i opał na ognisko.